Het vakantiepark beschikt over diverse faciliteiten voor jong en oud, zoals een kinderdisco, miniclub, zwembad met apart kinderbad en nog veel meer. Vakantiepark Hemingway ligt in Caorle en is een echte gezellige vakantieplaats waar u het absolute vakantiegevoel zult beleven.
- Eigen vervoer
- v.a. 8 dagen
Soort vakantie:
Zonvakantie, Vakantiepark, FamilievakantieVerzorging:
Logies- Vertrekperiode: v.a. 11-09-2010 t/m 11-09-2010
Voordeel
gratis nachten
Verblijf in de periodes 31/3-21/5 en 11/9-2/10
min. 14 n. = 4 gratis nachten
Mooi appartementencomplex met appartementen en vakantiewoningen, rondom het zwembad gelegen, op slechts korte afstand van het uitgestrekte zandstrand en het historische centrum van Caorle met vele winkeltjes, terrasjes en restaurantjes.
Het vakantiepark beschikt over diverse faciliteiten voor jong en oud, zoals een kinderdisco, miniclub, zwembad met apart kinderbad en nog veel meer. Vakantiepark Hemingway ligt in Caorle en is een echte gezellige vakantieplaats waar u het absolute vakantiegevoel zult beleven.
Ligging
op ca. 200 meter van het strand en ca. 500 meter van het oude centrum van Caorle, ca. 28 km van Lido di Jesolo, ca. 40 km van Bibione, ca. 78 km van Venetië en ca. 1205 km van Utrecht.
Faciliteiten
- receptie
- bar
- lift
- lounge
- tv-ruimte
- minidisco (ca. 1/6-7/9)
- twee zwembaden met kinderbad en whirlpool (ca. 31/3-2/10)
- zonneterras met ligstoelen en parasols
- kinderspeelplaats
- miniclub (ca. 2-12 jaar)
- animatie voor kinderen
- privéstrand met 2 ligstoelen en 1 parasol per appartement (gratis)
- Wifi (niet gratis)
- tuin
Kamertypes
de nieuwe appartementen zijn volledig ingericht en voorzien van sat-tv, telefoon, airconditioning, kluisje en kitchenette met 4 kookpitten, magnetron en afwasmachine. Badkamer met douche, föhn, toilet en wasmachine. Balkon of terras met tuinmeubelen.
A. 1-kamerappartement (ca. 37 m², max. 3 pers.):woon-/eetkamer met een 2-pers. bedbank of 2-pers. bed en 1-pers. bedbank.
B. 2-kamerappartement (ca. 42 m², max. 2+2 pers.):woon-/eetkamer met 2-pers. bedbank en een 2-pers. slaapkamer.
C. 3-kamerappartement (ca. 63 m², max. 5+2 pers.): woon-/eetkamer met 2-pers. bedbank, een slaapkamer met 2-pers. bed en een slaapkamer met twee 1-pers. bedden (mogelijk op 1e verdieping). Bij 7 pers. een extra 1-pers. bed in één van de kamers.
D. 2-kamerwoning Villette (ca. 45 m², max. 3+2 pers.): woon-/eetkamer met 2-pers. bedbank en op de 1e verdieping of gelijkvloers slaapkamer met 2-pers. bed waar de mogelijkheid is om een 1-pers. bed bij te plaatsen.
E. 3-kamerwoning Villette (ca. 60 m², max. 5+1 pers.):als D, maar met 1-pers. bedbank in de woon-/eetkamer en met een extra slaapkamer met twee 1-pers. bedden.
Bijzonderheden
- verblijf op basis van logies
- mogelijkheid om ter plaatse ontbijt bij te boeken (ca. € 7, kinderen tot 7 jr € 3,50)
- kinderbedje (geen beddengoed; ca. € 25 per week)
- huisdieren niet toegestaan
- parkeerplaats (gratis)
- parkeergarage (ca. € 4 per dag)
Huurperiode
zaterdag-zaterdag (7 nachten)
Inbegrepen
- elektriciteit
- eindschoonmaak
- bedlinnen (1x per verblijf)
- handdoeken (wissel 1x per week)
Niet inbegrepen
- huishoudlinnen (zelf meenemen)
- borg (ca. € 100)
Voordeel
gratis nachten
Verblijf in de periodes 31/3-21/5 en 11/9-2/10
min. 14 n. = 4 gratis nachten
DATA & PRIJZEN
De getoonde prijzen zijn vanaf prijzen gebaseerd op de goedkoopst beschikbare boekingsklasse/kamertype, inclusief alle verplichte belastingen, exclusief eventuele administratiekosten, premie calamiteitenfonds of ter plaatse te betalen extra's/taxen.afstand / reistijd
| Eigen vervoer | |
| Utrecht - Gardameer | ca. 1180 km |
| Utrecht - Italiaanse Rivièra | ca. 1280 km |
| Utrecht - Adriatische Rivièra | ca. 1380 km |
| Utrecht - Toscaanse Kust | ca. 1500 km |
| Vliegen | |
| Amsterdam Schiphol - Rome | ca. 2.20 uur |
| Amsterdam Schiphol - Milaan | ca. 1.45 uur |
autohuur
In alle grote(re) steden en op alle luchthavens kunt u een auto huren. Italië leent zich uitstekend voor het verkennen per auto.
betaalmiddelen
Pinautomaten vindt u in voldoende mate. Creditcards worden meestal geaccepteerd in grote winkels, restaurants en hotels.
bevolkingsdichtheid
Ruim 192 inwoners per km²
cultuur
Italië is één smeltkroes van cultuur. Of het nu gaat om tempels, tombes of theaters uit de klassieke oudheid, of om barokke kerken, kathedralen of kunstschatten uit de Renaissance, alleen in Italië vindt u zoveel cultuur bij elkaar. Maar ook ‘il caffè’, mode, de Italiaanse film, pizza en pasta zijn onverbrekelijk verbonden met de Italiaanse cultuur. En ook de ultieme familiebelevenis voor de Italiaanse man maakt deel uit van de Italiaanse cultuur: als in zijn ouderlijk huis zijn ‘Mamma’ een bord dampende spaghetti voor hem neerzet.
drinkwater
In heel Italië is leidingwater goed te drinken. Alleen als u erg veel water drinkt is het aan te bevelen mineraalwater te kopen. Let u bij fonteintjes op de bordjes met de tekst ‘acqua potabile’ (drinkbaar water) of ‘non potabile’ (niet drinkbaar).
economie
Italië heeft in de loop van vijfentwintig jaar, in de periode van 1945 tot 1970, zijn economie zien veranderen van een agrarische in een industriële. In de daaropvolgende periode is de dienstverlening snel een steeds grotere rol gaan spelen. Vooral de steden in het ‘rijke’ noorden zijn daar een goed voorbeeld van. Het zuiden is veel agrarischer gebleven.
De grootste industrieën bevinden zich rondom de vele grote en middelgrote steden in de Po-vlakte. Turijn is bekend vanwege de auto-industrie. Milaan is het economisch centrum van het land en heeft daarom veel banken. Ook is Milaan de modestad bij uitstek. De Po-vlakte is echter ook van agrarisch belang. Er wordt zelfs rijst verbouwd. Druiven- en olijventeelt vindt u in het hele land. Wijn en olijfolie zijn belangrijke exportproducten geworden. Citrusvruchten komen vooral veel voor in de buurt van Sorrento en op Sicilië.
Italië kent een aantal grote havens zoals Genua, Napels, Palermo en Venetië. Tenslotte is dankzij het klimaat, de natuur, de stranden en de vele monumenten uit de oudheid vanzelfsprekend het toerisme ook een zeer belangrijke bron van inkomsten.
elektriciteit
230 Volt. De Italiaanse stekkers hebben dunne ronde pinnen. Voor Nederlandse stekkers met dikke pinnen heeft u een verloopstekker nodig. Deze zijn in Italië overal te koop.
eten en drinken
De Italiaanse keuken is beroemd. Dit komt met name door het gebruik van een gering aantal basisingrediënten.
Het Italiaanse ontbijt is sober. Thuis bestaat het ontbijt vaak uit het dopen van cake, koek of een stuk brood in een kom koffie. Veel Italianen nemen in een bar een ‘café’ (koffie) met een ‘brioche’ (zoet broodje).
De Italianen eten twee keer per dag warm. De lunch valt tussen 12.30 en 14.00 uur, het avondeten tussen 20.00 en 22.00 uur. Een uitgebreide maaltijd begint met een ‘antipasto’ (voorgerecht), zoals koude groenten, vlees of vis. Daarna komt de ‘pasta’ (deeggerecht) op tafel, bijvoorbeeld spaghetti, cannelloni, lasagna, gnocchi of tortellini. De ‘secondo’ (hoofdgerecht) bestaat uit vlees of vis met een bijgerecht. Het toetje bestaat meestal uit vers fruit, gebak of kaas. Na de maaltijd drinkt de Italiaan een espresso, eventueel met een likeurtje: een amaretto (zoetig) of een amaro (bitterachtig).
Houd u rekening met de volgende spelregels: In Italië moet u bijna overal betalen voor het gebruik van bestek, servet en het brood; dat heet: Pane e coperto! Het bestellen van allerlei bijgerechten die u wilt eten moet u altijd apart doen. In Italiaanse ‘bars’ is het de gewoonte eerst een bonnetje (scontrino) bij de kassa te halen, alvorens te bestellen. Dus: eerst betalen, dan halen!
Er bestaan vaak drie verschillende prijzen van een en dezelfde consumptie in de bars: een voor het drankje dat staande aan de bar genuttigd wordt, een voor aan het tafeltje binnen en een voor aan het tafeltje buiten op het terras. Aan de kassa betalen, afhalen en dan ergens gaan zitten mag nooit in Italië. Staande nuttigen is natuurlijk altijd goedkoper.
feestdagen
| 01 januari | Nieuwjaarsdag |
| 06 januari | Driekoningen |
| 25 april | Bevrijdingsdag |
| 01 mei | Dag van de Arbeid |
| 02 juni | Dag van de Republiek |
| 15 augustus | Maria Hemelvaart |
| 01 november | Allerheiligen |
| 08 december | Onbevlekte Ontvangenis |
| 25/26 december | Kerstmis |
| 31 december | Oudjaar |
flora en fauna
De flora van Italië is typisch mediterraans: olijfbomen, palmbomen en citrusbomen. In het zuiden groeien vijgen, dadels, granaatappels en amandelen. In de hoger gelegen delen van de Apennijnen zijn naaldwouden te vinden, op de lager gelegen hellingen kastanjebomen, eiken en cipressen.
Het dierenleven is beperkt: Italianen staan niet bepaald bekend als natuurbeschermers. In delen van de Alpen, waar geen mensen komen, leven marmotten, gemzen, wilde geiten en vossen. In de dichte bossen van Calabrië, de teen van de Italiaanse laars, laten wolven en beren zich een enkele keer zien. Roofvogels zijn er ook: de havik, valk, buizerd, adelaar en de kiekendief, alsmede verschillende soorten hagedissen en drie soorten giftige slangen.
fooien
Het geven van een fooi wordt zeer gewaardeerd. In horecagelegenheden is het gebruikelijk om 5 tot 10% van de totale prijs te geven. In Italië moet u bijna overal betalen voor het gebruik van bestek en servet en voor het brood.
fotograferen
In Italië kunt u bijna overal fotograferen en filmen, echter niet bij grenzen, havens, vliegvelden en militaire installaties. Als dit staat aangegeven mag u ook niet fotograferen of filmen in kastelen, kerken en musea. Soms kunt u daar een foto- of filmvergunning kopen.
geschiedenis
Nadat het gebied in de loop van de eeuwen v. Chr. door allerlei andere volken overheerst werd, deden de Romeinen hetzelfde. Rome breidde zich uit ten koste van haar buurvolken en zo ontstond het Romeinse Rijk. In deze vorm beheerste Italië eeuwenlang het Middellandse Zee gebied. Na de ondergang van het Romeinse Rijk in 476 raakte Italië in verval. Er volgden in de loop van de eeuwen weer vele vreemde overheersers, tot in de 11e eeuw de handel langzaam aantrok. Vooral de handel overzee bloeide met handelssteden als Amalfi, Pisa, Genua en Venetië. De Renaissance brak aan, met grote kunstenaars als Michelangelo, Leonardo da Vinci en Rafaël. Deze gouden eeuw eindigde in de 16e eeuw.
Bij het uitbreken van de Eerste Wereldoorlog bleef Italië aanvankelijk neutraal, maar na toezeggingen van de geallieerden verklaarde Italië in mei 1915 de oorlog aan Oostenrijk en in augustus 1916 ook aan Duitsland. In militair opzicht was de oorlog geen succes, maar bij de vrede werd Italië beloond met een uitbreiding van grondgebied. Vanaf het moment dat Benito Mussolini aan de macht kwam in 1922 werd Italië een fascistische staat inclusief extreem nationalisme en autoritair optreden. De Koning van Italië schaarde zich achter de dictatuur door Mussolini zijn gang te laten gaan en hem te benoemen tot premier in 1922. In januari 1925 werd feitelijk de dictatuur ingesteld. Benito Mussolini en Adolf Hitler zagen elkaar in de jaren'30 als bondgenoten, resulterend in een pact dat op 9 mei 1939 werd gesloten. Na afloop van de Tweede Wereldoorlog en na de ineenstorting van het fascistische regime, werd de monarchie ter discussie gesteld, met name vanwege de opstelling van het koningshuis ten tijde van het fascistische bewind. In 1946 koos een ruime meerderheid van de bevolking voor een democratische republiek als staatsvorm.
Italië is sinds de jaren vijftig lid van de NAVO en is vanaf de oprichting lid van de Europese Gemeenschap.
| 16e eeuw | ontstaan Italiaans nationaliteitsgevoel |
| 1861 | ontstaan Italiaans koninkrijk |
| 1871 | vorming huidig Italië |
| 1915 | inmenging WO I |
| 1922 | Mussolini aan de macht |
| 1940-1945 | WO II |
| 1943-1945 | interne strijd Duitsland-Italië |
| 1946 | afschaffing monarchie |
| 1949 | aansluiting bij NAVO |
| 1955 | lid VN |
| 1957 | aansluiting EEG |
grensdocumenten
Paspoort of identiteitsbewijs geldig tot terugkomst in Nederland. Voor meer informatie kunt u ook www.visumwinkel.nl raadplegen. Deze informatie geldt voor houders van de Nederlandse nationaliteit.
hoofdstad
Rome
huisdieren
Voor informatie over reizen met huisdieren binnen de EU verwijzen wij u naar www.licg.nl. Ook de dierenarts kan informatie verschaffen.
in- en uitvoer
Voor exacte bepalingen waaraan u zich moet houden bij het in- en uitvoeren van producten verwijzen wij u naar www.douane.nl.
internet
In heel Italië vindt u internetcafés. Deze zijn vrij goedkoop.
inwoners
Italië telt ruim 58 miljoen inwoners, waarvan er ca. 4 miljoen in Rome en 4 miljoen in Milaan wonen.
kleding
Bij een bezoek aan een kerk dienen knieën en schouders te zijn bedekt.
klimaat
Langs de kusten van de Adriatische en Middellandse Zee is het in de zomer warm tot heet. In de winter zijn de temperaturen er mild. In de bergen is het zomers aangenaam koel en ‘s winters vaak guur tot zeer koud. De Po-vlakte kent warme tot zeer hete zomers.
De gemiddelde dagtemperatuur in Italië is in de zomer (juni, juli, augustus) 25°C, met tien zonne-uren per dag. Voor een bezoek aan Italië zijn ook het voor- en najaar zeer aan te bevelen.
landschap
In het noorden liggen de Italiaanse Alpen met in het oosten de Dolomieten. Vanaf Bologna in het noorden tot aan de punt van de laars strekken de Apennijnen zich uit. Tussen de twee bergketens ligt de Po-vlakte.
Aan de voet van de Alpen bevinden zich door gletsjerwerking ontstane grote meren: het Lago Maggiore, het Como-meer en het Garda-meer. Italië heeft een aantal actieve vulkanen: de Vesuvius, de Etna en het vulkaaneiland Stromboli.
ligging
| Coördinaten | 42,5° NB 12,5° OL |
| Continent | Europa |
| Aangrenzende landen | Frankrijk, Oostenrijk, Vaticaanstad, San Marino, Slovenië en Zwitserland. |
| Aangrenzende zeeën | Adriatische Zee, Ionische Zee, Middellandse Zee en Tyrreense Zee. |
medische voorzieningen
De gezondheidszorg in Italië is erg goed.
openbaar vervoer
Het Italiaanse spoorwegnet is modern en uitgebreid. Alle belangrijke Italiaanse steden zijn erop aangesloten. De treinen behoren tot de modernste van Europa en rijden frequent. Een andere mogelijkheid is gebruik maken van het goed georganiseerde busnetwerk. U kunt eenvoudig per bus tussen verschillende steden reizen. De reistijden zijn wel veel langer dan bij een reis per trein en de kosten zijn niet veel lager.
Er zijn zeer veel luchthavens voor binnenlands vliegverkeer. Ook de Italiaanse eilanden kunnen uitstekend per vliegtuig bezocht worden. Italië heeft een uitgebreid veerdienstnetwerk tussen de talrijke eilanden en het vasteland.
openingstijden
| In het algemeen gelden de volgende openingstijden: | ||
| Banken | ma-di-wo-vr | 08.30 – 13.00 uur |
| do | 08.30 – 18.00 uur | |
| Postkantoren | ma t/m vr | 08.30 – 14.00 uur |
| za | 08.30 – 12.00 uur | |
| Winkels | ma t/m za | 09.00 – 13.00 uur en 16.00 – 19.30 uur |
| Winkels zijn vaak gesloten op zaterdagmiddag en soms ook op maandagochtend. | ||
oppervlakte
301.318 km²
prijsniveau
Het gemiddelde prijsniveau van het land is hetzelfde als in Nederland.
reisboeken /- kaarten
Goede reisgidsen over Italië zijn o.a. de uitgaven van de ANWB, Dominicus en Marco Polo.
religie
Het merendeel van de Italianen is rooms-katholiek (90%).
roken
In openbare gebouwen, waaronder cafés en restaurants, is roken verboden. Er wordt streng gecontroleerd. De boete kan oplopen tot € 350.
souvenirs
Italië is een goed land om souvenirs te kopen. De prijzen zijn redelijk en de kwaliteit is goed. Enkele suggesties: modeartikelen (Milaan), lederwaren (Florence), aardewerk en keramiek, albasten en marmeren voorwerpen (Rome), glas (Murano) en kristal, lokale handgemaakte producten, sieraden en wijnen.
staatsvorm
Republiek Italië (Repubblica Italiana)
taal
Italiaans; in enkele delen van het land wordt ook Duits en Frans gesproken.
taxi
U kunt een taxi bestellen via de hotelreceptie, of er één aanhouden op straat. Dit is in Italië overigens niet altijd even eenvoudig. In principe werken alle taxi’s met een meter. Als deze om één of andere reden niet werkt, doet u er goed aan de ritprijs van tevoren af te spreken. Er wordt meestal een toeslag berekend voor bagage.
telefoneren
Telefoneren met uw mobiele telefoon is tegenwoordig minder duur dan vroeger. Bellen vanuit uw hotelkamer bellen is duur, vanuit een telefooncel bellen (met een telefoonkaart) is een stuk goedkoper. Overal zijn openbare telefoons.
tijdsverschil
Er is geen tijdverschil met Nederland.
vaccinaties
Voor Italië gelden geen verplichte inentingen. Voor een compleet overzicht van gebieden en beschermende maatregelen die u kunt treffen, verwijzen u ook naar www.gezondopreis.nl of www.lcr.nl.
valuta
Euro
veiligheid
In Italië is het niet anders dan in Nederland: U dient altijd op uw hoede te zijn voor zakkenrollers. Dit geldt met name voor de grote steden op plekken waar veel mensen bij elkaar zijn.
verkeer
Italië heeft een goed autosnelwegennet. Behalve in het uiterste zuiden, wordt op autosnelwegen (autostrade) tol (pedaggio) geheven bij het verlaten van de snelweg. Overige wegen, t.w. hoofdwegen, regionale wegen en provinciale wegen worden vrij goed onderhouden. Het temperament is ook terug te zien in de rijstijl van de Italianen.
Benzine is in Italië (2009) 10 tot 15 cent per liter goedkoper. Diesel is iets duurder.
Italië
Streekinformatie
IN'T KORT
IMPOSANT
De Venetiaanse Rivièra strekt zich uit van de romantische kunststad Venetië tot de sfeervolle stad Trieste. De kustlijn kenmerkt zich door heerlijke, uitgestrekte zandstranden, geleidelijk aflopend in zee. Ideaal voor gezinnen met kleine kinderen! In het achterland vindt u talrijke oude stadjes, vaak lieflijk gelegen in een vriendelijk heuvellandschap.
De vele gezellige badplaatsen staan garant voor een zeer aangenaam verblijf. Overdag kunt u heerlijk luieren op de uitgestrekte zandstranden of een van de vele watersporten beoefenen.'s Avonds is het goed vertoeven opéén van de vele gezellige terrasjes of u kunt door de winkelstraten struinen en flaneren over de levendige boulevards. En flaneren kunnen de Italianen zelf als de beste! Zij staan niet voor niets bekend als een ijdel volk en ze leven de instelling'zien en gezien worden' dan ook zeker na!
De stad van het water
Ter afwisseling van het strandleven zijn er in de regio ook volop kunst- en cultuurschatten te ontdekken. Zo ligtéén van's werelds meest unieke steden, Venetië, slechts op een steenworp afstand van de badplaatsen. Deze stad, die op lage modderbanken is gebouwd, is vanaf Punta Sabbioni per lijndienstboot gemakkelijk te bereiken. Onderweg kunt u genieten van het schitterende uitzicht over de lagune en op Venetië. U stapt uit bij het beroemde San Marcoplein vanwaar u uw tocht over de pleinen en door de steegjes van Venetië kunt beginnen. Typisch Venetiaans zijn de maskers die in het overgrote deel van de etalages in de stad te bewonderen zijn. Andere bezienswaardigheden zijn bijvoorbeeld de Rialtobrug en Canal Grande met de vele gondels en de huizen waarvan de voordeur aan het water grenst. De andere eilanden in de lagune hebben elk hun eigen kenmerken en zijn een bezoek dan ook zeker waard. Zo is er Murano, beroemd om de authentieke glasblazerijen, Burano met vrolijk geschilderde huisjes en tevens het'eiland van het kant' en Torcello waar de oudste kathedraal van de lagune te vinden is.
Noord-Italiaanse Parels
U kunt natuurlijk ook een bezoek brengen aan de oude stad Aquileia, waar u het gevoel heeft terug te gaan in de tijd. Hier vindt u namelijk nog vele overblijfselen uit de Romeinse tijd en een vroegchristelijke basiliek uit het jaar 313, beroemd om zijn prachtige vloermozaïeken. Een andere historische stad is Verona, niet tot de regio behorend, maar toch zeker een bezoek waard! Deze stad is het decor van de tragedie van Romeo en Julia en van de imposante Arena met haar unieke openlucht opera-uitvoeringen in de zomer. En wilt u nog meer cultuur opsnuiven dan verdienen Padova en Vicenza ook zeker een aanbeveling. Zoals u ziet biedt de Venetiaanse Rivièra u tal van mogelijkheden voor een onvergetelijke vakantie; ontspanning aan het strand, gezelligheid in de badplaatsen en kunst en cultuur op een steenworp afstand. Ook op culinair gebied komt u hier zeker niets te kort, want is het niet geweldig om op het terraséén van de talrijke visspecialiteiten te proeven onder het genot van een goed glas wijn? Kortom, de Venetiaanse Rivièra is een veelzijdige bestemming voor een prachtige vakantie!
Bezienswaardigheden
Venetië
Vicenza, werken van architect Andrea Palladio
Padua, beroemde fresco's van Giotto
Aquileia
Historische figuren en kunstenaars
Palladio
Giotto
Titiaan
Bellini
Tintoretto
Casanova
Natuurgebieden
Po-delta
Colli Euganei, bijzonder heuvellandschap ontstaan door vulkanische activiteit
Streekgerechten
Antipasto di Frutti di Mare
Brodo di Pesce, typisch Venetiaanse vissoep
Tiramisu, in koffie gedrenkte cake en mascarpone
Polenta, pasta van maïs geserveerd met saus
Spaghetti alle Vongole, met venusschelpen in pikante saus
Fegato alla Veneziana, gebakken kalfslever met uien
Wijnen
witte wijnen: Prosecco, Soave, Collio Pinot Bianco
TIP
Voor uw comfort zijn overal aan het strand ligstoelen en parasols te huur, de prijzen hiervan kunnen echter nogal oplopen. Bij de meeste accommodaties die Oad u aanbiedt, is deze service dan ook bij de prijs inbegrepen. Hiervoor verwijzen wij u naar de accommodatiebeschrijvingen.
















